Bilişim Serüveni

Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri, 2015 yılında bilişim serüvenine dahil olup Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak yoluna devam etmektedir.ERP, barkod sistemleri , özellikle network ve veri güvenliği anlamında yaptığımız çalışmaların yanındaverdiğimize güvene karşılık kazanmış olduğumuz memnun müşterilerimiz sayesinde bugün bir çok teknolojik alanda hizmet veriyoruz.


Ermira Bilişim Çalışma Ekibi Çalışma arkadaşlarımız, kendi alanın da uzmanlaşmış yenilikçi kişiliklerden oluşan kemik ve güleryüzlü bir ekiptir. Sahip oldukları bilgi-birikimin yanında tecrübeleri sayesinde çözüm odaklı hedeflerine ulaşmaktadırlar.


Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak ekibimizi daha çok geliştirmek için kurumsal eğitimler ve seminerler sağlayarak kişisel ve profesyonel iş hayatlarında başarılı olmaları şirketimizin önceliklerindendir.


Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri, 2015 yılında bilişim serüvenine dahil olup Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. olarak yoluna devam etmektedir.ERP, barkod sistemleri , özellikle network ve veri güvenliği anlamında yaptığımız çalışmaların yanında verdiğimize güvene karşılık kazanmış olduğumuz memnun müşterilerimiz sayesinde bugün bir çok teknolojik alanda hizmet veriyoruz.


Ermira Bilişim İlkeleri Olası sorunlar karşısında uzlaşmacı ve çözümcül bir yaklaşım izler, müşterisi ile ihtilafa düşmekten kaçınır.Verdiği sözlerin arkasında durur, vaatlerini eksiksiz biçimde yerine getirir ve hiç kimseyi yanıltmaz.Yürütmekte olduğu projenin % 100 başarılı bir şekilde sonuçlanması hedefini, ticari hedeflerinin üstünde tutar.

Ermira Bilişim

Serüvene Başla

Nisbetiye Mahallesi Gazi Güçnar Sokak Uygur İş Merkezi No:4 D:7 Beşiktaş/İstanbul

+90 212 337 3712

+90 532 248 0664

+90 212 337 3750

info@ermira.net